Müşteri Hizmetleri: 0312 397 46 39

Toptan Gross Market Ayrıcalıkları

Artık internet üzerinden pek çok temizlik ürünü, gıda ürünleri ile diğer tüm genel ihtiyaç ürünlerini bulabileceğiniz Grossdan bulunmaktadır. Bu konuda hem fiyatı hem de toptan satışı ile sizlere destek olan ve her ürünü daha uygun fiyata ulaştıran toptan Gross market tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kapasite ile hizmet vermektedir. Toptan olarak alacağınız her ürün daha düşük maliyette olacağı için dilerseniz küçük iş yerlerinize, evinize, fabrika, okul, dershane, restoran, kafe gibi daha birçok işletmeye ulaştırma olanağı vardır.

Toptan Gross market sizlere ayrıca internet üzerinden web sayfası ile ulaşabileceğiniz bir sunum yaratmıştır. Grossdan.com sitemizin adresinden girerek tüm zengin ürün çeşitliliğini görebilir ve siparişinizi üyelik sağlayarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilciliği aracılığıyla da tüm bilgileri alabilirsiniz. Canlı destek üzerinden 7/24 ulaşmak mümkündür. Toptan alışverişlerinizde indirimden ve bedava kargo olanağından da yararlanabilirsiniz.

İnternetten toptan alışveriş yapmanın keyfini Gross market ile yaşayarak; hem zamandan hem de dilediğiniz ürünü rahat gezmeden bulabilme imkanını değerlendirin!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır