Müşteri Hizmetleri: 0312 397 46 39

Neden Grossdan

Neden Grossdan

Grossdan Hakkımızda

İnternetten yapılan alışverişler özellikle güvenli e-ticaret sitelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte epeyce artış göstermiştir. Çünkü artık insanlar mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde bulamadıkları ürünleri internette rahatlıkla bulabiliyor. E-ticaret sitelerinin güvenli alışveriş hizmetlerini sunmasıyla birlikte birçok site bu alanda yaygın olarak faaliyet göstermektedir. Grossdan.com sitesi tam sizin aradığınız online marketlerden bir tanesidir. Yalçınkaya Grup bünyesinde 1960 yılından itibaren toptan parekende söylemiyle yola çıkan kaliteli ürünleri en güvenilir bir şekilde sunan groosdan.com e-ticaret sitesiyle sitelere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Grossdan.com online alışveriş sitemizde baharatlardan bakliyatlara endüstriyel ürünlerden plastik gruplara zücaciyeden gıda ve mutfak ürünlerine ve kişisel bakım ve temizlik ürünlerine kadar birçok ürün grubunda sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet sumaktadır. Yalçınkaya şirketler grubu bünyesinde bulunan groosdan.com e-ticaret sitesi ilk kurulduğu günden bu yana müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı bilmiş ve kendi sektöründe kısa sürede en çok tanınan firmalar arasında yerini almasını bilmiştir.

Grossdan E-Ticaret Sitesinin Sağladığı Avantajlar

Neden grossdan.com alışveriş sitesini tercih etmeliyiz? Grossdan.com sitesinden kaliteli ürünleri en güvenilir bir şekilde uygun fiyata alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kargo hizmetlerinin hızlı olması ve sitede fırsat ürünler ile sağlanan indirimler ile avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sitede yaptığınız alışverişlerden sonra en önemli şey sitenin güvenli olup olmamasıdır. Grossdan.com sitesi sağlam ve güvenilir alt yapıya sahip bir e-ticaret sitesi olmasının yanı sıra müşterilerine bu güveni her zaman sağlamayı bilmiştir. Sitenin ürün bazında sağladığı en büyük avantaj toptan fiyatına parekende sloganıyla aldığınız ürünlerin hem uygun fiyatlı hem de kaliteli toptan fiyatına alabilmenizdir. Sitemizde gıda, temizlik, kişisel bakım ürünleri olarak birçok ürün yelpazesine sahip Grossdan’ da haftanın ürünleri ve fiyatı düşenler grubunda yer alan ürünler ile daha ekonomik alışveriş imkânını sizlere sağlamaktadır.

Grossdan.com’ da Yer Alan Ödeme Seçenekleri

Grossdan.com’ da sipariş vermek artık çok kolay. Sitede satın aldığınız ürünü kredi kartı ile ve banka havale/eft ile ödeme imkanı sağlar. Satın aldığınız herhangi bir ürünü kredi kartı veya banka kartıyla bilgilerinizi girerek güvenli bir şekilde yapabilir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır