Müşteri Hizmetleri: 0312 397 46 39

Keyifli ve Güvenli Alışveriş

Grossdan İle Keyifli Alışveriş

Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte olan sıkılmadan usanmadan müşterilere iyi izlenimler veren Grossdan, alışveriş dünyasında vazgeçilmez bir noktaya gelmektedir. Grossdan yaptığı toptan perakende sloganıyla hayatımızın bir parçasında yer almakla birlikte gerek hizmetinde gerek de E-Ticaret ortamında dönüm noktası olmayı başarmıştır. Grossdan yıllardan bu yana varlığı süren Yalçınkaya Grup kuruluşu olmuştur. Ülkemizin her bir alanına hizmet vermekle yükümlü olup çeşit çeşit gerekli olan malzemeleriyle müşterilere ihtiyaç kardeşliği yapmıştır. Türkiye’nin vazgeçilmez içeceği olan sevilerek içilen çay, Grossdan marketin de vazgeçilmezi olarak en iyi ürünleri vermeye devam etmektedir. En kaliteli ürünleri olmak üzere uygun fiyatlarıyla müşterilerimize severek içecekleri bir çay temin etmektedirler. Her türlü çay çeşitleri mevcut olup tadı damağında bırakan etkili bir içecekle müşterilere sunulmaktadır. Grossdan sayesinde hem keyifli alışveriş yapılır hem de sizlerin ihtiyacı olan ürünleri kolaylıkla almanızı sağlamaktadır. Bu yüzden Grossdan diyoruz.

Ürün Grubu ve Tanıtımı

Mis gibi kokusuyla sohbetlerin vazgeçilmezi olan %14 indirimli Mahmood Türk kahvesiyle, tadına doyamadığımız içeceklerden biri olan %13 indirimli sıcak çikolata Nescafesi’yle, mutfağımızda eksik olmayan %13 indirimli Mini çöp torbasıyla, çaylarımızı doyasıya içmek için kampanyalı Lav çay bardağıyla, her evde gerekli olan içeceklerimizin soğumasını engelleyen %8 indirimli termosuyla ve bunun gibi ürünlerle evlerin yardımcı bir parçası olmaya devam etmektedir.

Gıda ve Mutfak Ürününde Avantaj

Gıda ve mutfak ürünlerinde indirimli fiyatlarıyla müşterilere hizmet sunan Grossdan.com en kaliteli ürünleriyle markette yer almaktadır. Normalde pahalıya alacağınız ürünlerin bu markette daha ucuza denk geldiği görülmektedir. İstenilen ürün gönül rahatlığıyla alına bilinmektedir.

Teslimat

Kargonuz en geç 5 iş gününde kargoya verilmektedir

Ödeme Yapılacak Yer

Elektronik fon transfer ve online ödeme sistemi üzerinden ödemeler yapılmaktadır.

Kargo Avantajları

Kargo avantajları için bizleri takip edin.

E- Ticarette Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sipariş, ödeme, teslimat, garanti, iadeler, gizlilik, güvenlik mutlaka olmalıdır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır