Müşteri Hizmetleri: 0312 397 46 39

Grossdan Güvenli Alışverişin Adresi

Grossdan Güvenli Alışverişin Adresi

 

            1960 yılından beri müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir satış ağıyla gıda, endüstriyel, kırtasiye, meşrubat, plastik grupları, züccaciye, gıda ve mutfak ile kişisel bakım ve temizlik ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Ev ve ofis ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabileceğiniz satış ürünlerimize e-ticaret sayfamızla daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

            Günümüz çalışma temposu ve yoğunluk nedeniyle insanlar artık daha hızlı ve kolay erişilebilir, kaliteli ve güvenli sitelerden alışverişlerini yapmak istemektedirler. İnternet üzerinde yapmış olduğumuz satışlarımız ile mükemmellik ve kaliteli ürün sunmaktayız. Sürekli yenilenen gıda ve meşrubat ürünleri ve diğer tüketim ürünlerimizle Türkiye'nin en güvenilir alışveriş sitesi olma yolundaki gayretlerimiz devam etmektedir. Bu amaç ve vizyonumuzla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine bağlı kalmaktayız.

 

 Güvenli Alışveriş Temel İlkemiz

 

            Sitemizden güvenle alışveriş yapan insanların memnuniyetinin, en çok aranan ve alışveriş yapılan bir site olmamızdaki gücüne inanmaktayız. Satmış olduğumuz her ürün ve verilen her sipariş büyük bir dikkat ve özenle ulaştırılmaktadır.

 

 Kime Hizmet Veriyoruz

 

            Müşteri yelpazemiz çok geniş olmakla birlikte alışveriş için zamanı olmayan aileler, lokantalar, okullar, üniversite ve hastaneler gibi birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Günlük ve haftalık gıda alışverişleriniz yanında acil durumlarda da yapacağınız her siparişiniz miktar ve fiyatına bakılmaksınız sizlere en kısa zamanda ulaştırılmaktadır. Sınıfının en iyi gıda ürünlerinden oluşan satış kategorilerimiz arasından yapacağınız her türlü ürünü indirimli fiyatlarıyla bulabilir ve sepetinize ekleyerek siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 Zamandan Kazanın

 

            Ankara ve çevresine hizmet vermekte olan internet sitesi olarak ailenize, firma ve işletmelere perakende ve toptan satışlarımızla kaliteli ürün ve malzeme sunmaktayız. Market ve pazarlarda bütün gününüzü alışveriş yapmak için harcamak yerine, internet sayfamızdan yapacağınız alışveriş ile hem zamandan kazanın, hem de satın alacağınız ürünü daha detaylı inceleme fırsatı bulun.

 

 İyi Bir Satış ve Pazarlama Ağı

 

            Kısa sürede, etkin planlama, özel bir satış ve pazarlama ekibi, stratejik olarak depo tesisleri, hızlı bir satış ve dağıtım ağı ve e-ticaret platformunun lider firmalarından biri olma amacı ve gayreti içerisindeyiz. Etkin bir perakende ve toptan satış envanter yönetimi sistemi ürün sürekli ürünler yenilenmektedir.

 

            Elektronik alışverişte müşteri alanını doğru bir şekilde tespit etmek için pazarlama ve araştırmaları, bulguları ve tavsiyeleri ile rakiplerimize karşı daha güçlü ilerleyebilmek için geliştirdiğimiz vizyonumuz, lider markaların sayfamızda yerlerini almaları ve müşteri potansiyelimizin artmasını sağlamıştır. İnternet sayfamızdaki yüzlerce ürün operasyonel bir etkinlik sayesinde sürekli satışta bulunmakta ve müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir.

 

 Zamanında ve Her Seferinde Sipariş

 

            Siparişlerinizi ihtiyaç duyduğunuz zamanda sizlere teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Bu garantimiz, bölgemizdeki en iyi satış ve dağıtım ağı ile daha çok müşteri kazanmamıza ve güvenirlik oluşturmamızı sağlamaktadır.

 

            Elektronik satışlarımızdan elde ettiğimiz tecrübe ile yiyecek ve içecek, beslenme, kişisel bakım, temizlik, ev ekipman ve malzemeleri ile daha iyi bir hizmet kalitesi geliştiriyoruz. Üreticiden direkt olarak sizlere sunduğumuz ürünlerimizin raf ömürleri sürekli kontrol edilmekte, daima taze ve sağlıklı ürünler sayfamızda yayınlanmaktadır

 

            Müşterimiz diğer gıda satışı yapan sayfalara nazaran daha güvenli alışveriş yapabilecekleri e-ticaret siteleri üzerinden alışverişlerini yapmaktadırlar. Her zaman ulaşabilecekleri ürünleri pahalı değil, fiyatında ve ürün garantisiyle satın alabilme imkanı sağlayan online satış sayfamız, müşterilerimizin bu beklentilerine cevap vermektedir. Elektronik ticarette gıda ürünleri satarken kalite ve üstün hizmet anlayışı önemlidir. Diğer alışveriş online satış sayfalarından daha yüksek kaliteli ürün ve indirimli fiyat arayanların adresi olan sayfamızdan kolaylıkla alış veriş yapabilir ve ürünlerinizi zamanında kapınızda teslim alabilirsiniz.

 

 Sağlıklı Koşullardan Sizlere Ulaştırıyoruz

 

            Ürünlerimiz sağlıklı dizayn edilmiş depo ve raflardan siparişiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Güvenli yiyecek ve malzeme satın alma isteğinizin farkında olarak sizlere daima taze ürünler sunulmaktadır. Ürünlerimiz hiçbir şekilde mikrobiyolojik etkilenmeler veya kimyasal tepkilere maruz kalacak ortamlarda bulunmamaktadır. Soğuk hava depolarımız ve raflarımızda gerekli koşullar sağlanarak muhafaza edilmektedir. Gıda ürünü satmak için gerekli olan gıda güvenliği mevzuatında öngörülen tüm şartları ve belgeleri yerine getiren firmamız; gıda yasası, gıda güvenliği yönetmelik ve tebliğleri gibi kanuni tüm gerekleri yerine getirmiştir.

 

 Nasıl Çalışır?

 

            Üyelik sistemiyle alışveriş yapacağınız siparişleriniz en geç 2 gün içinde kargoya verilmektedir. Site üyeliği sırasında vermiş olduğunuz bilgilerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilme imkanına sahipsiniz. Alışveriş yapabilmeniz için üyelik formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

 

            Üyeliği onaylanan ve müşterimiz olmaya hak kazanan tüm üyelerimiz sayfamızdan dilediği ürünü satın alma hakkını kazanmış bulunur. Site içerisinde kategoriler adı altında bulunan linklerden sayfa içerisinde kaybolmadan ve sıkılmadan ürünleri görme imkanı sunmaktayız. Her türlü hizmet Tüketici Hukuku ile güvence altına alınmıştır.

 

            Üyelerimize yanıltıcı bilgi ve başka sitelere yönlendirici link ve açıklamalar sunulmaz.

 Sepetinize ekleyerek ödemesi yapılan ürünlerinizi sipariş takibi sayfamızdan e-mail adresiniz ve size verilen sipariş numaranızla takip etme imkanı bulunmaktadır. Kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesinde belirtilen hususlar çerçevesinde garanti ve iade koşullarından faydalanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır