Müşteri Hizmetleri: 0312 397 46 39

Baharatlar Grossdan'da

Baharatlar Grossdan'da

Son zamanlarda internetten yapılan alışverişlerin yaygınlaşmasıyla birlikte özellikle online market siteleri de oldukça yaygınlaşmıştır. Güvenilir ve kaliteli e-ticaret siteleriyle internetten birçok kişiye kaliteli ürünler satan siteler vardır. Grossdan.com sitesi Yalçınkaya Grup bünyesinde 1960 yılından beri özveriyle hizmet veren toptan fiyatına perakende sloganıyla kaliteli ve güvenilir hizmet için yola çıkmış köklü bir şirketin online e-ticaret kuruluşudur. Grossdan.com Yalçınkaya Grup bünyesinde kurulan bir firma olmanın avantajıyla baharatlardan bakliyatlara endüstriyel ürünlerden mutfak ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine kadar sizlere internet market olarak güvenilir alt yapısıyla sizlere kaliteli ürünleri güvenli bir şekilde kapınıza kadar getirme imkanı sunmaktadır.

Grossdan.com online e-ticaret sitesinde Baharat çeşitleri, bakliyatlar, endüstriyel ürünler, plastik grupları, züccaciye ürünleri, gıda ve mutfak eşyaları, kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Sitede yer alan ‘haftanın ürünleri’ kısmından indirimli ürünleri satın alarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sitede ayrıca ‘yeni ürünler’ ve fiyatı düşen ürünler’ kısmında yer alan ürünleri avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Birçok markette bulamayacağınız bu fiyatlar Grossdan online toptan markette müşterilerine özel indirimli uygulanmaktadır.

Grossdan Baharatlar

Grossdan.com sitesinde baharatlar bölümünde birçok baharat çeşidini bulabilirsiniz. Baharat bölümünde bulunan baharat listesi; pul biber, karabiber, sumak, kekik, nane, isot, tatlı biber, galeta unu, ipek pul biber, Hindistan cevizi, kırmızı toz acı biber, köfte baharatı, kimyon, zencefil, nar çiçeği, Bağdat kuşburnu çörek otu, kuş üzümü, nar çiçeği gibi birçok baharat çeşidi baharatlar bölümüne tıklayarak bulabilirsiniz. Özellikle uygun ve indirime giren baharatlar hem fiyatı hem kaliteli ürün olmasıyla sizlere en iyi baharat çeşitlerini sunar. Ayrıca groosdan.com sitesi baharatlar bölümüne girerek ürünleri %40’a varan indirim oranlarıyla baharat satın alabilir bütçenizden çok büyük tasarruf sağlamış olursunuz. Bağdat ve diğer marka baharatlar oldukça kaliteli ve piyasada bilinen bir marka olması sebebiyle Grossdan online market farkıyla siz müşterilere kaliteli ve güvenilir e- ticaret hizmeti sunar. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır